O mnie

Na imię mam Dawid, moje nazwisko zaczyna się na B. Kto sprytniejszy na pewno je znajdzie na tym blogu. No, a co więcej? Myślę, że warto jeszcze wspomnieć o tym, że urodziłem się w 1987 roku, w maju dokładnie. Szóstego. Mam kilka swoich pasji, a do największych zaliczam muzykę, piłkę nożną i politykę (bez kolejności, bo wszystko jest dla mnie bardzo ważne). Kupuję też nałogowo płyty muzyczne, nie tylko rap. Mieszkam, pracuje i robię jakieś tam rzeczy w Płocku (piękne miasto), ucze się natomiast w Warszawie (też ładne).

Piszę tu, piszę tam, ale skoro jednak już tutaj się jednak znaleźliście, to Was bardziej powinno interesować te "tu". Pozwólcie, że przedstawię krótko RAPort. Prowadzę skurczybyka od 2008 roku, z jakąś tam niewielką przerwą spowodowaną lenistwem. Skupiam się na rapie, bo w jakimś tam stopniu się na nim w miarę znam. W międzyczasie sporadycznie też pisałem do jakiś czasopism oraz innych serwisów internetowych. Od początku współpracuję z Popkillerem, od dawna z poliszmnie. Polecam te dwie rzeczy. Ogólnie to piszę dla pieniędzy i pięknych kobiet, ale "najbardziej to jednak" dla tych kilkuset osób, które codziennie tutaj zaglądają tylko po to, żeby przeczytać to, co zrodziło się w mojej głowie i udało się zamieścić na serwerach Google. Jestem im za to bardzo wdzięczny i z wielką przyjemnością, Ciebie też zapraszam do tego grona.

Ważne: jeśli któryś z materiałów multimedialnych na tej stronie należy do Ciebie i chciałbyś, żeby go tu nie było, poinformuj mnie o tym. Usunę linki.

Important: If you are an owner of some multimedia materials on this website and you want to remove them, inform me about it. I will remove the links.